Popis přístrojů Diacom

DIACOM-Lite-FREQ-USB

DIACOM-Lite-FREQ-USB – nosný přístroj z řady přístrojů DIACOM. Je určen pro měření nízkofrekvenčních elektromagnetických impulzů. Data se vyvádějí na monitor počítače a jsou představovaná v grafické podobě, která je nutná pro následující analýzu. Pro měření dat se používá <podmíněná jednotka>(p.j.). Velikost impulzů se nachází v rozmezí od 0 do 100 p.j. Přístroj pracuje pouze se softwarem DIACOM. Pro práci s přístrojem je nutné propojit přístroj s počítačem za pomoci kabelu USB A  B, anebo nul-modemového kabelu. Patří k absolutně nové třídě přístrojů. Jednotlivé programy nejsou na sobě závislé, takže operátor může zvolit vhodný program podle problémů klienta. Ke každému z těchto programů výrobce zabezpečuje samostatné periferní zařízení aktuálního zdravotního stavu (tj.z. Harmonizační působení). Meta-terapie známá z přístroje OBERON samozřejmě zůstává a je nazývaná Meta-harmonizace. Diacom má zvýšený počet algoritmů celkem 40, (OBERON 22, AURUM 24 ), nový generátor impulsů- 5,5 GHz, kvalitnější  grafiku orgánů. Vegetativní testování preparátů a potravinových přípravků dle naměřených hodnot a konkrétního stavu klienta. V databázi jsou veškeré přípravky firmy STARLIFE,ENERGY, Fin Club atd. do 31.12.20012. Významnou novinkou je, zabezpečení softwaru do češtiny a pravidelná aktualizace softwaru. 

Postup při nákupu přístroje DIACOM - Lite - FREQ - USB

 • Předmět podnikání, bude upřesněno zájemci o koupě přístroje při projednání podmínek Kupní smlouvy.
 • Projednání podmínek - Kupní smlouvy (zabezpečí prodejce – platební podmínky – individuální přístup – splátkový prodej- bez navýšení)
 • Školení klienta – místo Hradec Králové, nebo stanovené místo po dohodě se žadatelem.
 • Řešeno samostatnou smlouvou - po provedeném školení – přezkoušení a vystavení certifikátu.

 

DIACOM-SOLO-FREQ-PC - Generátor nízkého kmitočtu

DIACOM-SOLO-FREQ-PC - je určen pro generování nízkého kmitočtu. Data se zobrazují na monitoru počítače v grafické podobě, která je nutná pro následující analýzu. Pro generování dat se používá  podmíněná jednotka-(p.j.). Velikost impulsů se nachází v  rozmezí od 0 do 12 v. Přístroj pracuje  s dodávaným  softwarem «Diacom-FREQ-Generator». Pro rozšíření možnosti přístroje si můžete stáhnout program DIACOM-FREQ-V2.2  Pro práci s přístrojem je nutné přístroj propojit s počítačem (PC) přes USB kabel a nainstalovat driver (ovladač).                            

 Minimální požadavky nutné pro práci s přístrojem Diacom:

  • Osobní počítač nebo notebook,
  • Procesor Celeron-Duo 1,7 GHz a více,
  • Operační paměť RAM 4 Gb a více,
  • Volné místo na hard disku 10 Gb,
  • Rozlišení  1024х768 High Color 16 bit   
  • Monitor 17 a více     
  • OS  Windows ХР, Windows 7, nebo Windows 8 x32, 8x64.
  • Jeden volný  USB port  

 

 

DIACOM-SOLO-FREQ-Personál - Generátor nízkého kmitočtu

 

DIACOM-SOLO-FREQ-PC  je určen pro generování nízkého kmitočtu. Navazuje na část programu DIACOM FREQ V2  a pracuje s 501 naprogramovanými sekvencemi, dále je možno doplňovat nové frekvence od 501 – 600.

Stejně jako u DIACOM–SOLO-FREQ-PC, využívá metodu mikro frekvenčního působení, operátor volí program podle výsledků skenování klienta a ničí choroboplodné mikro organismy. Na závěr harmonizace je možnost využití dvou detoxikačních programů DETOX 1 a DETOX 2 k zabránění recidivě. Vydatný pomocník pro práci v terénu.

 

 

 

 DIACOM Magneto modul ( DIACOM Magnetický modul)

 

DIACOM Magnetický modul je určen pro vytvoření elektromagnetického pole. Účinnější proti povrchovým onemocněním. Pro práci, s tímto přístrojem nemusíte nic instalovat ve vašem počítači. Tento přístroj je možné použit pro práci s přístrojem DIACOM-Lite-FREQ-USB a rovněž s přístrojem DIACOM-SOLO-FREQ PC a DIACOM-SOLO-FREQ - Personál. Je účinný v boji s lupénkou, záněty lymfatických uzlin v oblasti podkožní, rýma, pohybovém aparátu, svalovým problémům atd.)

 

 

 DIACOM-SOLO-Ionizer

 

DIACOM-SOLO-Ionizer je přístroj k výrobě koloidních roztoků.

 • Antibiotikum působí vždy pouze proti jednomu malému počtu různých původců nemocí a nikdy proti virům
 • Koloidní roztoky stříbra a dalších kovů jsou účinným léčebným prostředkem
 • K onemocněním, u kterých jsou zkušenosti s koloidním stříbrem k dispozici:ky stříbra a dalších kovů jsou účinným léčebným prostředkem četné potíže zraku, dýchacího systému,kůže, pohybového aparátu a nervového systému.
 • Požívání koloidního stříbra a dalších koloidů kovů, téměř bez vedlejších účinků.      

 

 

 

Líbí se Vám naše výrobky, chcete se nás na něco zeptat či nám něco sdělit? Kontaktujte nás telefonicky, že vyplňte kontaktní formulář níže.

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: +420 602 411 872
E-mail: imagodt@imagodt.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2014 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz