Provozovna DIACOM

 

 

Tato metoda umožňuje jak změření energetiky Vašich orgánů, tak zjištění přítomnosti patogenů v těle a v případě onemocnění i zjištění příčin Vaších problémů a následnou harmonizaci celého Vašeho těla.

Jak probíhá proces BIOREZONANCE ?

Každá živá buňka, jako projev své životní funkce vydává elektromagnetické vlnění které má svou specifickou frekvenci. Táto frekvence je jedinečná a nezaměnitelná s frekvencemi jiných druhů a typu buněk. Rovněž buňky různých patogenů, bakterií vírů, plísní, parazitů atd. mají své frekvence. Jedním slovem můžeme říci, že každá buňka má své charakteristické frekvence. Zdravá buňka kmitá na své stále stejné frekvence.

 Buněčná výživa pak dodává energii, která zabezpečuje život buňky a její kmitání. Tak vzniká potřebná BIOREZONANCE. Zdravé buňky si její pomocí udržují svoji frekvenci kmitání a jeho prostřednictvím pak v těle mezi sebou komunikují. Každá buňka tak tímto způsobem předává informace o svém aktuálním stavu do příslušných mozkových center. Ta je vyhodnotí a odešle zpět pokyny pro další fungování buněk jednotlivých orgánů. Takto vypadá optimální stav.

V reálném životě dochází k rušení a zeslabování tohoto kmitání vlivem patogenů-živých organizmů, které jsou pro naše tělo škodlivé. Jsou to různí parazité včetně těch mikroskopických, bakterie, viry, plísně, ale i neživé látky jako jsou alergeny, škodlivé chemické sloučeniny, fyzikální vlivy a podobné zátěže například stres. Pokud je orgán nějak poškozen – ať funkčně či již vyjádřeným onemocněním – kmitání se mění. Porovnáváním aktuálních kmitů se standardy kmitání příslušných zdravých buněk lze zjistit typ odchylky a tím i druh poruchy či přítomnost patogenů.

Na podkladě výše popsaných zjištění se podařilo vědcům, lékařům, inženýrům, programátorům a technikům najít způsob komunikace mezi počítačem a mozkem pomocí elektromagnetických vln. Vygenerováním požadovaných frekvencí se vlastně ptáme mozku, v jakém stavu je ten který konkrétní orgán, jaké jsou momentálně kmity buněk toho orgánu, který chceme prověřit. Mozek jako centrální řídící systém vyšle odpověď, počítač nám ji přeloží z elektromagnetických vln do pro nás srozumitelné řeči.

Na těchto základech byl pak sestaven přístroj DIACOM, který je schopen provést námi nabízené prověření stavu orgánů a celého organizmu. Po zadání konkrétního orgánu zjistí stav buněk a porovná ho s kmitáním zdravé buňky. Když zjistí, že je biorezonance narušená, dokáže přesně určit, o jaký typ poruchy nebo druh narušení se jedná.

Dalším krokem je, že po zjištění stavu kmitání sledovaných buněk a následném vyhodnocení může působit správnou „ frekvenci zdravé energie buňky“ na tyto buňky. Náš organizmus většinou funguje tak, že když už se frekvence kmitání buněk dost odlišuje od optimálních kmitů, dostavují se bolesti a potíže. To je pro nás výstraha, abychom něco dělali. Praktický výsledek působení přístroje pak je, že po cíleném dodání energie a obnovení optimálního kmitání oslabených buněk potíže a bolesti ustanou.

Když přístroj rozpoznal frekvence kmitání narušené buňky, dokáže působením opačných frekvencí docílit úplného zastavení jejich kmitání. Tím je umrtví a zbaví organizmus jejich škodlivého vlivu. Vzhledem k sinusovému charakteru kmitů je schopen působit i uvnitř dutých systémů-trávicí, vylučovací, dýchací, pohlavní, cévní, lymfatický… a ničit tam nežádoucí vetřelce. Toto působení je velmi bezpečné. Buňky našich orgánů totiž kmitají na řádově tisícinásobné frekvenci než patogeny a nelze je tedy při likvidaci patogenů poškodit. Toto je velmi důležité zjištění.

Vzhledem k tomu, že energetické změny buněk předcházejí změnám funkčním a poté organickým poškozením, lze takto zjistit poruchy či onemocnění, které se teprve chystají vzniknout. V tomto případě se jedná o skutečnou prevenci.

Závěrem lze říci, že pomocí přístroje dokážeme, dodat požadovanou správnou energii, buňkám, zbavit tělo patogenů, harmonizovat jeho tělesnou schránku, zlepšit jeho zdravotní stav a současně odhalit i budoucí poruchy. Zároveň můžeme klientům vhodným způsobem upravit životosprávu, pitný režim, výživu buněk pomocí potravních doplňků, snížit stres a tak udržovat celý svůj organismus v optimálním stavu zdraví.                        

 

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: +420 602 411 872
E-mail: imagodt@imagodt.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2014 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz